Szukasz dobrej oferty dystrybucji serwonapędów? Nie zwlekaj! Zajrzyj tutaj.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Silniki elektryczne, motoreduktory oraz przekładnie od cenionych producentów

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników elektrycznych DC oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Sesame Motor Corp.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]