Na www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT zlecisz wykonanie instalacji teletechnicznych fachowcowi

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to potężna infrastruktura w której zakres wchodzi wiele różnych urządzeń – od najprostszych po niezwykle skomplikowane. W Polsce działają specjalistyczne przedsiębiorstwa, które produkują urządzenia do sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi oferują i z czego składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – potężna infrastruktura

Instalacje teletechniczne to przyrządy jak m. in.: anteny VHF, zabezpieczenia odgromowe, przedwzmacniacze tv, zasilacze, odbiorniki optyczne. Na rynku znaleźć można również wzmacniacze budynkowe, kable światłowodowe, urządzenia DVB-S/S2 i cyfrowe stacje czołowe. Urządzenia tego typu instalowane są na osiedlach mieszkaniowych, w hotelach i blokach. Firmy obecne na rynku zajmują się natomiast m.in. rozplanowywaniem sieci i produkowaniem poszczególnych urządzeń. Instalacje teletechniczne opierają się na niezawodnych komponentach i specjalistycznym montażu – dlatego zalecane jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – najlepsze urządzenia

Istotne jest też, żeby sieci kablowe były zgodne z regulowanymi prawnie warunkami technicznymi jakie powinny spełniać budynki i ich położenie. Dlatego potrzebna jest opieka techniczna profesjonalnych przedsiębiorstw, które zapewnią odpowiednie narzędzia oraz zaoferują najlepsze urządzenia dostosowane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko wymagają także konserwacji, dlatego niezwykle duże znaczenie ma opieka gwarancyjna. Jej odbiorcami są najczęściej inwestorzy budowlani.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]