Zamów skrzynkę telekomunikacyjną.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdej nieruchomości – określa to polskie prawo. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich typów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i na otwartej przestrzeni

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z solidnego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy 2 zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której zlokalizowane są przewody telekomunikacyjne – tj. światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia można przyłączyć na przykład na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed ingerencją osób niepowołanych

Ważnym składnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. Specjalne zamki znakomicie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne ze względu na dzieci. Nie można zapominać też o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – w tym celu montuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]