Zamów wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie służące operatorom TVK. Ich zasadniczą rolą jest spotęgowanie mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych odbiorników. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego cechy charakterystyczne?

Wzmacniacz szerokopasmowy – umożliwia odtwarzanie treści zwrotnych

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują zazwyczaj w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują różne nieprawidłowości spowodowane najczęściej przez usługi internetowe i umożliwiają odbieranie treści zwrotnych. Z reguły zlokalizowane są w budynkach, w których znajdują się ostateczni odbiorcy sygnały telewizyjnego. Zasilanie urządzeń odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa wzmacniacza przystępna. Urządzenia te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Poziom może być różny, w zależności od używanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – energooszczędność

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie nastręcza trudności. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Do wzmacniaczy zaimplementowano również specjalistyczną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Niektóre z nich posiadają specjalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że moduły te są szeroko rozpowszechnione i gwarantują widzom świetną siłę sygnału w warunkach domowych. Niezaprzeczalną zaletą jest też niski poziom mocy do <5,5W.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]