Potrzebujesz kolczyków długich? Wejdź na www.bizutik.pl

Gustowna biżuteria świetnie podkreśla prawdziwe piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – można ją nosić romantyczne rendez vous we dwoje, na wielkie przyjęcia lub do pracy. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki pasują do przeróżnych rodzajów urody – mogą je zakładać kobiety o okrągłej twarzy, jak i te z silnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki o długości co najmniej dwa centymetry rewelacyjnie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje mają modele kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, na przykład w formie liści bądź rurek. Popularne są też wiszące kolczyki w kształcie delikatnych łańcuszków, które wspaniale wyglądają na uszach, a przy tym stanowią subtelny akcent, który nie dominuje stylizacji. Za sprawą dobrze dobranej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się optycznie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą też przybrać formę kółeczek – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają rysów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na uzyskaniu subtelnego tonu stylizacji.

Na jakie okazje wypada nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i na specjalne okazje. Będą perfekcyjnym uzupełnieniem szykownej sukni, ubranej na przykład na zabawę szkolną, ślub znajomej bądź bal sylwestrowy. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask bez dwóch zdań zachwyci partnera. Piękne kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami podkreślą niebieski kolor oczu, a złocone pałki będą doskonale pasować do pozostałych elementów złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące i świetnie uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Rozsądną propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej wytworności.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]