Więcej o pierścionkach

Oznaką ponadczasowej wykwintności są srebrne pierścionki. Każda stylowa Polka powinna mieć w swojej kolekcji biżuterię wykonaną z tego szlachetnego kruszcu. Sprawdźmy więc, czym cechują te piękne elementy, stanowiące najlepszą dekorację damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jaki rodzaj wybrać?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, ale wtedy srebro jest tworzywem miękkim, nieodpornym na wszelkie urazy mechaniczne i jako biżuteria może błyskawicznie ulec zniszczeniu. W sklepach kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane z próby 925. Możemy wybrać pierścionek jednolity lub nieco zaszaleć. Te najchętniej kupowane wysadzane są cyrkoniami, bursztynami, koralem, a także brylantami. Zaletą dodatków zrobionych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – zmniejszenia lub powiększenia ich wielkości, o co zatroszczą się profesjonalne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się idealnie jak najdłużej, pamiętajmy o ich regularnym nabłyszczaniu.

Gdzie dostaniemy klasyczne srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię dostaniemy w każdym sklepie z eleganckimi dodatkami. Zamiast jednak wydawać fortunę w galeriach handlowych, warto poszukać również w Internecie, gdzie koszty są aż o 15 procent lepsze. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych rozmiarach, wysadzane wspaniałymi minerałami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy odesłać zakup z powrotem. Takie sklepy w Internecie to duży wybór i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.