Chcesz zamówić kolczyki? Sprawdź srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej kupowanych przez kobiety elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy co powoduje, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych formach. Najbardziej na czasie są subtelne sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, a jednocześnie wytworne. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Są ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykończenia – najbardziej oryginalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki należy dobrze czyścić i systematycznie eliminować śniedź, żeby ciągle wyglądały perfekcyjnie. Powinno się odkurzać je regularnie delikatną ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne specyfiki czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych pokrowcach. Nie polecamy natomiast starych technik polerowania, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje mocno niszczą delikatną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.