Zobacz, gdzie kupić bransoletki z koralikami

Jeśli pragniemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy przygotować je własnoręcznie. Naturalnie możemy również kupić je w butiku, jednakże nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ są odpowiednie na wszystkie okazje.

Bransoletki z koralikami – jak je wykonać?

Najpopularniejszym sposobem tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nitki, szydełka i zestawu koralików komponujemy wyjątkową biżuterię. To prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Jak samemu zrobić bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć również w Internecie zapoznając się z tutorialami.

Bransoletki z koralikami – ścieg Peyote

Trudniejszym sposobem pozwalającym na wykonanie płaskiej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości oraz dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Bransoletki z koralikami – wzory

Występuje ogromna ilość szablonów, jakimi możemy posiłkować się przy pracy nad swoją biżuterią. Dzięki technice, możemy używania cyfrowych schematów, które znacznie upraszczają wykonywanie autorskiej bransoletki. Dostępne są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przejścia barw.Jeśli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z dodatkami.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]