Kolczyki serduszka są chętnie nabywanym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je założyć na każdą okazję, bardzo dobrze uwydatniają urodę, są także kapitalnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich surowców zwykle są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na okazjonalne wyjścia i do szkoły

Wzór serca jest popularnie wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do tworzenia kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka bywają eterycznym uzupełnieniem licznych stylizacji. Produkuje się je zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie górują nad stylizacją, jedynie w dyskretny sposób uwydatniają prawdziwą urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki nadadzą się na okazjonalne wyjścia, spotkania z ukochanym czy bale sylwestrowe i rewelacyjnie łączą się one z wieczorowymi sukniami. Natomiast dzieci mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – doskonały podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku można kupić kolczyki serduszka wytworzone ze złota oraz srebra. Modne są także modele pozłacane, które są niedrogie, a jednocześnie prezentują się niezwykle wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy lazurowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Matki, złote gody oraz z wielu innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – żonie, babci czy też dziewczynie, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku oraz miłości.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]