Potrzebujesz pomocy jubilera Kraków? Wejdź na http://tinyurl.com/y38pevoc.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci wyszukamy prawie wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Atuty odwiedzin u jubilera

Zakup platynowej broszki, naszyjnika bądź pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, żeby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli zamierzamy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za ciasny albo za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego obwodu ewentualnie wykona nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej wskazówki jubilera. Wskaże on współczesne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się na chrzest, ślub czy urodziny.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii oraz tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także pełnią dodatkowe usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Gdy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny ważny dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, albo mamy własny pomysł na broszkę bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w szkatułce mamy uszkodzoną bądź zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]