Digital painting kurs. Uzyskaj więcej wiadomości

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej i reklamowej. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować maski i warstwy, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]