Korzystna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków.

Dzieci lubią uczestniczyć w gotowaniu – przynosić i wybierać składniki bądź ozdabiać wypieki. Chciałabyś rozwinąć zapał kulinarny swojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci rozwija kreatywność małych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie kursu dzieci nie tylko nabywają praktyczne umiejętności, ale przede wszystkim uczą się niezależności oraz kształtują swoją pomysłowość. A jednocześnie wyśmienicie się bawią. Nauka nieskomplikowanych przepisów, wybieranie i mieszanie składników i komponowanie ulubionych smaków – całość sprawia, iż maluchy z zapałem eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają też zasady, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co korzystnie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach mogą też partycypować rodzice, jest to więc wspaniała sposobność do spędzenia wspólnie popołudnia z dzieckiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później spróbować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla nieposłusznych maluchów

Warsztaty odbywają się w Krakowie i trwają 3 godziny zegarowe. W czasie warsztatów dzieci przyrządzają deser i danie główne. Mali adepci sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przyrządzić apetyczny makaron na słono lub słodko, czy też podjąć próbę upieczenia udekorowanej świeżymi składnikami, pachnącej tradycyjnej pizzy. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje również pyszną deser – mus z lodami truskawkowymi i kruchym ciastem. Nauka połączona z zabawą to znakomity sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ulubionych posiłków daje dzieciakom moc satysfakcji. Nawet bardzo niepokorne dziecko będzie z pasją przykładać się do ozdabiania tortu czy pieczenia idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i bardzo dobry kontakt z maluchami.

Siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]