Wejdź na www.kantor.pl i zakończ poszukiwania kantoru internetowego!

Jeszcze dziesięć lat temu jedynym sposobem na wymianę waluty była wizyta w kantorze lub w najbliższym oddziale banku – na te pierwsze wciąż można się natknąć supermarketach czy w galeriach handlowych! Jednak w ekspresowo transformującym się świecie, konsumenci pragną wymieniać walutę bez przymusu wychodzenia z domu i ponosząc przy tym niższe wydatki, w następstwie tego też pojawiły się kantory online, które na to pozwalają.

Kantor internetowy – zawsze bieżący kurs przewalutowania

Operacja w kantorze online jest tak samo nieskomplikowana jak wymiana waluty w tradycyjnym kantorze. Klient wchodzi do serwisu przez zarejestrowany przez siebie profil, a potem wpłaca do swojego panelu środki, które pragnie wymienić na konkretną walutę. Zaletą kantorów wymiany walut online jest zwłaszcza to, iż przewalutowanie można zlecić w nim o każdej porze dnia, a sama wymiana walut odbywa się już w godzinach pracy serwisu po najświeższych kursach, ustalanych w oparciu o informacje pozyskiwane z Forex w parosekundowych interwałach, a nie – jak w przypadku tradycyjnych kantorów – po średnim kursie, najczęściej z zeszłego dnia. Następnym i niezmiernie istotnym walorem kantorów online są niższe spready aniżeli te proponowane przez instytucje bankowe i kantory tradycyjne. Przewalutowanie w tych ostatnich polskiego złotego (w zależności od indywidualnej marży) może prowadzić do uiszczenia spreadu na poziomie nawet 4-5%, natomiast w kantorze online spready na ogół nie wychodzą poza 2%. Kantory internetowe proponują również kilka specjalnych usług wykorzystywanych przez konsumentów, m.in. umożliwiają ustawienie transakcji odroczonej dokonywanej w ustalonym przez użytkownika terminie bądź takiej, w której użytkownik zleca przewalutowanie po wyznaczonym przez niego kursie (transakcja jest realizowana dopiero wtedy, kiedy wyznaczony przez klienta kurs będzie taki sam jak kurs na rynku).

Cenisz sobie swobodę w zarządzaniu środkami finansowymi? Kantor wymiany walut online jest dla Ciebie

Kantory internetowe to usługa dla osób doceniających komfort i ogromną niezależność w dyspozycji własnymi funduszami. Korzystają z nich również kredytobiorcy spłacający zobowiązania wzięte w obcej walucie oraz osoby pracujące czy też uczące się za granicą. Jednak nim zdecydujemy się powierzyć swój kapitał kantorowi internetowemu, warto zbadać jego renomę oraz poziom bezpieczeństwa, np. poprzez weryfikację na stronie KNF, czy znajduje się on w jej rejestrze instytucji płatniczych.

Siedziba:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]