W tym miejscu znajdziesz szczegółowe wiadomości dotyczące automatycznego księgowania faktur.

Przedsiębiorcy stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla największych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem nadzoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niesłychanie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego świetnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych czy językowych, czy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]