Spływ kajakowy Dunajcem to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, którą docenią wszyscy pasjonaci czynnego wypoczynku. Spływ po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane emocje i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest kierowana dla różnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują zorganizować integrację dla pracowników. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie wyprawy znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie możesz pominąć.

Z jakiego powodu warto wybrać się na spływ na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która zapewnia doskonałe warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, że spływ kajakowy Dunajcem jest bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. W rzece występują również przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a bajkowe widoki zapierają dech w piersiach. Spływ prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. By uczestniczyć w spływie, konieczne jest stosowne przeszkolenie oraz podpisanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ po Dunajcu – aktywny odpoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych na Dunajcu oferuje klientom do wyboru 3 pakiety – Active, Comfort oraz Basic. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram bądź gumowe kajaki Gumotex Palava, wiosła, kamizelki, kaski oraz szczelne opakowania. Ze sobą należy wziąć spodenki i koszulkę do przebrania, ręcznik, jak również sportowe obuwie. Dodatkowo przy pakiecie Comfort zapewniony jest transport busem ze Szczawnicy.