Korty tenisowe Kraków - poszerz swoją wiedzę!

Najlepsze korty tenisowe to hale zadaszone, wyposażone w oddzielne źródło światła oraz całkowicie nowoczesne. Obiekt taki musi gwarantować że zawodnicy nie doświadczą ryzykownych obrażeń, na które najdotkliwiej narażone są łokcie i ścięgna. Idealnie jest więc uczęszczać na miejsca o powierzchni miękkiej, co jest wskazane przede wszystkim dla początkujących. Tenis na trudniejszej powierzchni kortu możemy zainicjować, gdy osiągniemy lepsze umiejętności.

Podnieś swoją kondycję fizyczną na kotrach tenisowych

Korty tenisowe są świetną możliwością do wykorzystania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Aktywny tryb życia znakomicie wpływa na zgrabną sylwetkę, aczkolwiek trzeba pamiętać, że sport ten to dyscyplina wymagająca dużej mocy mięśni, sumiennych treningów i umiejętności. Początkowe treningi na korcie mogą być niełatwe, ale u boku doświadczonego instruktora z pewnością wdrożymy się w podstawy tenisa ziemnego. Ryzyko pojawienia się kontuzji zmniejszamy biorąc udział w zmaganiach na komfortowych kortach tenisowych. Możemy także uprawiać sport na obiektach zadaszonych, które przy polskich warunkach klimatycznych są niezbędne.

Gra na kortach tenisowych nie musi być sporym wydatkiem

Sport ten od lat uchodzi za niezwykle prestiżowy. Nie należy także do niedrogich, zwłaszcza gdy policzymy koszt nabycia tenisowego wyposażenia, jednak zawsze jest alternatywa użyczenia niezbędnych rakiet. Więc jeśli myślimy o tym, żeby grać tylko amatorsko wybierajmy takie korty tenisowe, które dają możliwość wypożyczenia rakiet tenisowych najwyższej klasy.

Siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]