Na https://skyshutters.pl/realizacje/ zobaczysz wizualizacje z zastosowaniem shuttersów w sypialni.

Shutters, innymi słowy dekoracyjne okiennice wewnętrzne, kojarzą się przeważnie z wnętrzami zaaranżowanymi w stylu południowoamerykańskim lub tropikalnym. Jednak ten moduł osłony okiennic można zastosować również w europejskich domach – jest to bardzo trwałe, a przy tym rewelacyjnie prezentujące się rozwiązanie, które w wielu sytuacjach zda egzamin lepiej niż bardziej rozpowszechnione w tym momencie żaluzje.

Shuttersy w salonie – ozdoba i praktyczne wykorzystanie

Shuttersy w salonie bądź w pokoju dziennym, pełnią dwie funkcje – praktyczną oraz ozdobną. Okiennice wewnętrzne wyraźnie podnoszą estetykę salonu. Ich lamele są szersze, dzięki czemu doskonale uzupełniają stylistykę większości okien. Kwestia estetyczna jest ważna, ponieważ to w salonie przyjmuje się gości, a także przesiaduje się w nim sporą część dnia. W związku z tym trzeba zatroszczyć się, aby ten pokój nie tylko efektowny, ale także wygodny. Swoboda wybrania stopnia pochylenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości promieni słonecznych docierających do wnętrza, co umożliwia m.in. lekkie jego ściemnienie, jeśli staramy się wytworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub kompletne jego przyciemnienie, kiedy mamy ochotę włączyć serial.

Shuttersy w sypialni – kontrola ciepła

Możliwość kontroli dostępu promieni słonecznych do pokoju jest z pewnością najważniejsza w sypialni. Shuttersy przydadzą się tu jednak też z innego powodu – za ich sprawą da się efektywnie regulować temperaturę wnętrza, która w dużym stopniu oddziałuje na nasz spokojny sen. Z pomocą okiennic shuttersów latem łatwiej jest utrzymać chłód w sypialni, a zimą dłużej utrzymamy w niej ciepło. Na dodatek shuttersy tworzą skuteczną barierę chroniącą przed hałasami z zewnątrz. Shuttersy to także wspaniałe rozwiązanie dla osób chorych na alergie. Na ich lamelach zbiera się mniej drobinek kurzu aniżeli w zagięciach zasłon, a ich mycie jest niezwykle proste i trwa w zasadzie parę chwil.

Poza sypialnią i salonem shuttersy doskonale będą prezentować się też w kuchni, w pokoju dziecka czy w łazience.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]