Zobacz, gdzie kupić baniak do wina.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]