Jeśli potrzebujesz blach na rąbek stojący, skieruj się tu.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Czemu warto ich używać? Opisujemy panele dachowe na rąbek stojący oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – plusy oraz zastosowanie

Blachy na rąbek zyskują coraz większe uznanie, dlatego że perfekcyjnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Trwałą i świetnie wyglądającą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek są przywożone na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się nieskomplikowanym i zarazem szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe jest odporne na korozję, wytrzymałe i świetnie komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem solidności i wykorzystanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i wykończone specjalną warstwą, która daje ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie UV czy opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto zminimalizować koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08