Chcesz kupić box na narty? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie bagażu na dachu auta to użyteczne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]