Jeśli chcesz kupić łańcuszki celebrytki, odwiedź tę stronę.

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, że każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne albo z dziurką, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem nieprzeciętności i buntu.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]