Jeśli szukasz części do Citroena, koniecznie wejdź na france-car.com.pl/c/148/citroen.html

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej pojazdy w naszym kraju są doceniane ze względu na przystępną cenę, wysoką dostępność oraz przede wszystkim za pokaźną liczbę warsztatów specjalizujących się w ich naprawie. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C7, C8, C-Crosser, Jumper, C-Elysse, Xsara, Saxo, Xantia i Nemo. Rzecz jasna, tak jak auta innych marek, nie są one bezawaryjne, więc posiadacze samochodów z francuskiej stajni muszą przygotować się na to, że z czasem będą musieli nabyć części zamienne.

Części zamienne do Citroena – co kupujemy najczęściej?

To, jakie części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od danego modelu – każdy z nich ma swoje wady, z których powstają inne awarie. Na początku należy na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które ulegają zużyciu na skutek normalnej eksploatacji pojazdu. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji i olej silnikowy. Regularnych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie należy ignorować, potrzebują też moduły układu hamulcowego: tarcze i klocki.

Jak wygodnie i niedrogo kupić części do Citroena?

Najlepszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, częstokroć produkowane w chińskich manufakturach, w niektórych przypadkach charakteryzują się niską jakością, co niekorzystnie oddziałuje na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Z tej przyczyny właściciele aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do samochodów francuskich. Jeśli w sąsiedztwie żaden z podobnych nie działa, wszelkie wymagane elementy można zamówić za pośrednictwem internetu.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]