Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które gwarantują zwierzęciu komfort, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych materiałów wyśmienicie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli chcesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także poprawiały wygodę jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]