Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o Renault części

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]