W tym miejscu kupisz części Dacia

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który kooperuje z francuską marką Renault od początku swojego istnienia. W naszym kraju auta tej firmy wzbudzają duże zainteresowaniem klientów – są komfortowe, obszerne, sprzedawane w atrakcyjnych cenach, zapewniają pasażerom bezpieczeństwo, a części Dacia bez trudu znajdziemy w wielu zakładach samochodowych i sklepach stacjonarnych i internetowych. Wedle wielu źródeł w 2018 r. najpopularniejszym modelem Dacii był Duster – w tym roku kupiono niemal 10,000 egzemplarzy. Na następnym miejscu znajduje się Dacia Sandero z ilością prawie 6,5 tys. sprzedanych sztuk. Kupujący chętnie wybierali także model Lodgy.

Oświetlenie, układ chłodniczy – te części Dacia kiedyś kupisz

Zgodnie z opinią kierowców pojazdów marki Dacia, uszkodzeniom po pewnym okresie mogą ulec części takie jak światła, elektryka, układ wydechowy, jak również elektronika, jednakże jest to normalne przy częstej eksploatacji auta. Szczęśliwie najczęściej ulegające awariom części Dacia można nabyć w szeroko wyposażonych sklepach internetowych, w których dostępne są zarówno części układu wydechowego, nadwozia, jak i akcesoria wewnętrzne pojazdów. Dzięki szerokiej ofercie sklepów można znakomicie zatroszczyć się o każdą, nawet tak małą część naszego pojazdu jak gałka zmiany biegów czy uszczelki.

Kupuj części Dacia w sklepach internetowych

Dlaczego warto kupić części Dacia online? Przede wszystkim z uwagi na szeroki wybór modułów eksploatacyjnych, jak również przystępne ceny. Po asortyment sklepów online codziennie sięgają nie tylko klienci indywidualni, ale także zawodowi mechanicy samochodowi, którzy wyszukują części do warsztatów.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]