Zamów czyściwo bawełniane

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pozwalają na utrzymanie wysokich norm higieny w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich znajdziemy obecnie na rynku? Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach gospodarki się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – korzysta się z nich na co dzień w różnych gałęziach gospodarki, przykładowo w firmach produkcyjnych, w branży medycznej, w zakładach przemysłowych oraz wielu innych sektorach przemysłu, w których niezbędne są absorpcyjne i wytrzymałe materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale radzi sobie z kurzem, plamami z oleju, tłuszczem, wyschniętym brudem czy pozostałymi zabrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może też być zastosowane do pucowania szkła czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa z powodzeniem zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry, a jednocześnie są niezmiernie elastyczne, wytrzymałe oraz chłonne

Papierowe i niekurzące się – warianty czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można różnego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia czyściwa z włókien oraz z papieru. Na potrzeby branży gastronomicznej opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz artykuły wielozadaniowe, z włókien do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające pyłu, do usuwania intensywnych zabrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i stosowane są do czyszczenia różnorodnych powierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]