Cadxpert - aktualną ofertę poznasz tu.

Jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D i projektowanie 3D. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, SLA, SLS, PolyJet oraz FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor urządzeń marki Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również materiały specjalistyczne, jak np.: Nylon 12 CF, Antero 800 NA oraz pozostałe (dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały używane do druku 3D.

Drukarki 3D dla przedsiębiorców, profesjonalistów i pasjonatów

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do profesjonalistów, przedsiębiorców oraz reprezentantów rozmaitych branż (urządzenia firmy Stratasys), jak i użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). CadXpert prowadzi sklep internetowy, udostępnia także showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procesem druku 3D, potrzebuje skonsultować z rzeczoznawcami projekt bądź możliwości techniczne dowolnego urządzenia z asortymentu CadXpert, powinien przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: pomoc merytoryczne i techniczne, przeszkolenie pracowników z obsługi kupionych sprzętów czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, iż nawet niewielkie lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może je kupić. Inwestycja w specjalistyczne narzędzia do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. stomatologia, medycyna, odlewnictwo czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla budżetu firmy.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą pionierskie technologie oraz możliwości, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić wyłącznie gigantyczne koncerny. W dzisiejszych czasach – dzięki spadkowi cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają także mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Urządzenia do drukowania przestrzennego są ciągle udoskonalane i modyfikowane, z roku na roku spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]