Zobacz, gdzie nabyć spodnie bryczesy

Jazda konna wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, godzin pracy i dużych pokładów cierpliwości, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy? Duży wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a zarazem nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich należy sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wytworzony z skóry ekologicznej, silikonu lub innych materiałów zapewniających solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje też uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]