Z aktualną ofertą sklepu internetowyego z wyposażeniem wnętrz zapoznasz się na decosklad.pl.

Najlepiej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas meble odzwierciedlające naszą osobowość. W takim wnętrzu łatwiej nam odprężyć się po długim dniu pracy. Dlatego tak kluczowe jest dbanie o należyte zagospodarowanie przestrzeni domowej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie dom bądź dopiero myślisz o niewielkim remoncie, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Sklep internetowy Deco Skład – wyposażenie wnętrz i akcesoria łazienkowe

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, akcesoria i dekoracje zaprojektowane w modnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Kluczową cechą tego stylu jest proste wzornictwo, pewna miara surowości, a także dążenie do wykorzystanianaturalnych materiałów. Styl skandynawski to jednakże szerokie pojęcie i w zasadzie każdy znajdzie w nim coś co mu się spodoba – są tu zarówno motywy nawiązujące do folku, a równolegle widoczne są tu również mocne dążenia, aby urządzać mieszkania w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można przejrzeć przez internet bądź odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, odnajdziesz bogaty wybór dodatków do jadalni, łazienki i kuchni, ale także dekoracji i mebli do pokoju dziecka, przedpokoju czy salonu. W sklepie tym kupisz akcesoria do pieczenia, gotowania i przechowywania, a także cudowne nowoczesne zastawy stołowe i tekstylia do kuchni, którymi zachwycą się domownicy. Jeśli pragniesz stylowej łazienki, zaopatrz się w wyposażenie i komplety łazienkowe starannie wybrane z asortymentu znanych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś miłośnikiem złota lub czerni i są to barwy, w których pragniesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład wyszukasz sporo dodatków w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – interesujące porady dla każdego

Deco Skład prowadzi blog, w którym cyklicznie prezentuje wiele inspirujących porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam znajdziesz dotyczą nie tylko aranżacji mieszkania, zakupu komfortowych sprzętów czy doboru najlepszych akcesoriów i dodatków współgrających z danym stylem. To też nietuzinkowe pomysły na upominki dla bliskich z okazji przeróżnych świąt, rocznic oraz wydarzeń. Warto odwiedzać ten blog co kilka dni, żeby być wciąż na bieżąco z najpopularniejszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Siedziba:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]