Dowiedz się więcej o akcesoriach do alkoholu.

Domowy wyrób alkoholi, kiedyś niesłychanie popularny, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale również możliwość przygotowania trunków według naszych upodobań, chęć eksperymentowania oraz satysfakcja płynąca ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę przygotowują domowe napoje, wybiera piwo, cydr, nalewki bądź wino, chociaż nie brakuje też miłośników domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których napojach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, balonów, pojemników czy korków. Na dodatek do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla piwa są to na przykład chłodnice i kotły, natomiast w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże spis potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z alkoholem wypada stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber bądź pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Zdecydowanie lepiej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy wręczyć bliskim jako prezent lub zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Odrębny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale również tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter bankietu.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]