Więcej o kapsułkach A Modo Mio.

Podmiotów wytwarzających kawę są tysiące, jednak Lavazza nieustannie mieści się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, że historia marki Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawowca i przyrządzano ich autorskie mieszanki. Szybko podbiły one serca obywateli Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza w dalszym ciągu czaruje smakiem swoich kaw, wytyczając trendy również w zakresie kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą A Modo Mio – można nabyć ich zamienniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najczęściej kupowanych. Stosowane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przygotowanie pachnącej, pysznej kawy trwa jedynie moment. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się tylko do kapsułek wytwarzanych przez tę markę. Dzisiaj w sklepach kupić można niemało zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale nadal cechuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kaw w kapsułkach do licznych znanych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Intenso Gola czy Cremoso Invidia), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]