Dowiedz się więcej o 3D drukarce na cadxpert.pl

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i maszyny. Oszacowano, iż wykorzystując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny praktycznie o 90%. Główne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie wysokiej jakości usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną budową oraz intuicyjną obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można błyskawicznie otrzymać tożsame prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w rozmaitych branżach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny oraz solidny, a podczas procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie występują zniekształcenia.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]