Jeśli chcesz kupić lampy solne, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Lampy-i-produkty-solne/105.

Nieduże dekoracje z minerałów i kamienia od wieków znajdują swoje miejsce na naszych półkach. Sprowadzamy je z różnych wypraw po świecie, a czasem kupujemy impulsywnie, gdyż harmonizują ze stylem, w jakim urządzone jest mieszkanie. Z rzadka aczkolwiek są to przedmioty funkcjonalne – zazwyczaj to pospolite dekoracje. Minerałem, którego można jednakże użyć do tworzenia obiektów stosowanych każdego dnia, jest sól kamienna. Sporządza się z niej przeważnie lampy, ale nie tylko.

Lampy solne kupisz w trzech kolorach

Lampy solne pięknie się prezentują i bez większego trudu można je dobrać do wystroju wnętrza, ponieważ występują w 3 kolorach (różowym, szarym, białym) i w licznych ich odcieniach. Wszystkie lampy solne są jedyne w swoim rodzaju, bo nie ma brył soli o takich samych kształtach oraz strukturze krystalizacji. Niezmiernie modne są lampy solne, których klosze wyróżniają się nie oszlifowaną, nieregularną powierzchnią. Często zdarza się jednak, że rękodzielnicy zajmujący się robieniem owych lamp, nadają im różnorodne formy, przykładowo kuli lub walca.

Lampa solna a wytwarzanie ujemnych jonów

Wiele osób sądzi, iż lampy solne mają korzystny wpływ na nasze zdrowie. Przypisuje się im przeważnie zdolność jonizacji powietrza, to znaczy wyzwalania ujemnych jonów, równoważących te produkowane przez wszechobecna elektronika. Jony ujemne polepszają jakość powietrza oraz pomagają w swobodnym oddychaniu między innymi jednostkom borykającym się z alergią bądź astma. Blask, jaki emitują tego typu lampy, jest uspokajający i przyjemny, więc rekomenduje się nabycie ich jednostkom, którym dokucza stres lub brak snu, ponieważ z ich pomocą można łatwiej się zrelaksować. Ale z soli kamiennej nie wytwarza się jedynie lamp solnych. Produkuje się z nich także estetyczne świeczniki i pojemniki na drobiazgi, a większe bloki z soli kamiennej stosuje się w aranżacji domów, jak również gastronomii.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]