Maty dezynfekcyjne przejazdowe zamówisz na https://verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, gastronomii, służbie zdrowia i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, warsztatach samochodowych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, a więc zawsze tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, grzybów i bakterii, a także redukują zagrożenie roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sprzedaży dostępne są również maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu podnosi się bezpieczeństwo i wygoda pracowników oraz innych osób przebywających wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]