Dalsze informacje o mydle w piance

Mydło dezynfekujące usuwa z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne groźne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, aby sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Mydło dezynfekujące – zastosowanie

Mydła o cechach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez przemysł spożywczy, zakłady pracy czy placówki medyczne. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do mycia włosów, ciała i skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówzapewniających najwyższy stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niezmiernie ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z 1000 ml pojemnika. Pianka skutecznie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i bez trudu zmywa.

Naturalne mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Produkty pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych czynników alergicznych – można z nich korzystać często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który świadczy o wysokiej jakości i jest przyznawany kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalny dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]