Zobacz, gdzie kupić profesjonalne odświeżacze powietrza

Na to, jak dom będzie oceniany przez gości, oddziałuje nie tylko jego wygląd. Równie istotne okazują się zapachy. Niestety, nawet przy utrzymaniu całkowitego porządku, nie uda nam się usunąć z mieszkania wszystkich przyczyn niemiłych woni. Mogą one napływać z kuchni, toalety, a także pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, dzięki którym możemy zakamuflować krępujące zapachy, a niekiedy kompletnie je usunąć, jest naprawdę szeroki. Najlepsze rezultaty przynosi zastosowanie odświeżaczy powietrza.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – rozpylacze i koncentraty

Odświeżacze powietrza mają przeróżne formy, co sprawia, iż bez problemu dobierzemy je do naszych potrzeb. Bardzo popularna postać, w jakiej występują profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Należy rozcieńczyć go wodą we właściwej proporcji, a w następnej kolejności przelać do pojemnika z rozpylaczem i zastosować w danym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza przyjmują także inne formy – np. specjalnych wkładek do pisuaru lub muszli klozetowej, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się po wykryciu wskazanego poziomu stężenia niektórych substancji lub we wskazanych godzinach.

Neutralizatory zapachu – szerokie zastosowanie

Profesjonalne odświeżacze powietrza, odmiennie do preparatów opracowanych z myślą o domowym użytku, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Główną kategorię ich nabywców tworzą firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w porządkowanych łazienkach i innych pomieszczeniach zlikwidować nieprzyjemne nuty. Neutralizatory zapachu są też stosowane przez inne firmy – na przykład stacje benzynowe, restauracje lub kina, a także placówki jak np. urzędy i przedszkola i inne podmioty posiadające własne, dostępne publicznie ubikacje.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]