Jeśli szukasz etykiet na wódkę weselną, koniecznie wejdź na superbutelki.pl

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znana jest od setek lat i od samego jej zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, równie ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na wesele, imieniny czy Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako wyjątkowy podarunek od nowożeńców

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z alkoholem mogą także stać się w interesującą pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o słowa podziękowania, dniu i miejscu wesela bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych kolorach i wzorach, więc bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu urodzinowym.

Oznaczaj domowe przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli wytwarzasz swoje wina, soki czy nalewki i wręczasz je rodzinie czy też kolegom przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne pospolitej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać używając różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]