Brak Ci koncepcji na nowoczesne i modne zaaranżowanie swojego mieszkania? Jeden, niedrogi produkt może całkowicie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą takiej przesłony możesz dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć dobre, zakupowe decyzje.

Jakie rolety okienne wybrać?

Jest wiele fasonów okiennych rolet wewnętrznych . Można je dzielić według różnych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym zakresem przepuszczania światła. Najczęściej jest to wygodny w utrzymaniu i prosty do czyszczenia poliester.
Ze względu na przeznaczenie można sklasyfikować rolety na ścienne oraz okienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy rodzaj jest rekomendowany do okien o niestandardowych wymiarach, z dużą ilością segmentów lub wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety są drogie?

Z uwagi na fakt, iż konkurencja na rynku rolet jest duża, podobnie jak ciągle rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety można kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Regularne ceny są niewysokie, a do tego zdarzają się także promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka powodują, że taka przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Cena w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego nie brakuje zwolenników takiej koncepcji na aranżację wnętrz.