Więcej szczegółów o butelkach do wina w hurcie.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że znaczną częścią rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to równolegle sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do klienta ze swoim unikalnym, ekologicznym lub smacznym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi być opakowana tak, by artykuł długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w szklane słoje i butelki. Atutem takich opakowań jest to, że są ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – czy warto?

Oczywiste jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, smalczyk na kanapki albo oliwę, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można spodziewać się sporego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. Tym sposobem również dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki szklane (znakomite do przechowywania soków, wina lub piwa) i słoje. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 500, 1300, a nawet 4000 sztuk wybranego produktu. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoików oraz butelek w hurcie można również nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]