Żadne przedsiębiorstwo w XIX w. nie poradzi sobie bez działań promocyjnych. W dzisiejszych czasach reklama ma przeróżne formaty: publikuje się ją na portalach społecznościowych i generalnie w internecie, oraz w magazynach. Ale w dalszym ciągu nie odchodzi się od tradycyjnych nośników reklamy, m.in. ulotek bądź wizytówek. Wykorzystuje się także jeszcze jeden typ działań reklamowych, który potencjalni konsumenci niezwykle kochają – promocję poprzez gadżety.

Co sprawia, że klienci lubią gadżety reklamowe?

Potencjalni współpracownicy oraz klienci cenią sobie różnego rodzaju gadżety, ponieważ (w przeciwieństwie do pozostałych form reklamy) są one materialną rzeczą, która często jest bardzo funkcjonalna, dlatego wykorzystywana jest dłużej. Niełatwo wskazać osobę, która zrezygnuje z przyjęcia w banku czy w kancelarii torby na zakupy lub ołówka. Są to bowiem przedmioty, które zawsze należy mieć ze sobą. A co najistotniejsze – ten upominek jest gratis! Tymczasem korzystając na co dzień z takiego gadżetu, klient non stop obcuje z hasłem reklamowym marki, od której go otrzymał, tym samym w konsekwencji staje się ona dla niego bardziej rozpoznawalna.

Hurtownia odzieży reklamowej – t-shirty i spodnie

Sitodruk, czyli jedna z popularniejszych metod wykorzystywanych do wytwarzania gadżetów promocyjnych, pozwala na nadruk zarówno na drewnie, powierzchniach plastikowych, jak i tekstyliach. Najchętniej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest naturalnie odzież promocyjna – zwykle nanosi się nadruki na t-shirty, a również na spodniach, bluzach czy bezrękawnikach. Poza tym można nanieść logo firmowe na ręczniku, torbie zakupowej i parasolu. Jeżeli zależy nam na obszernym wyborze opcji nadruku, należy przejrzeć ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. Za jednym razem można wtedy zamówić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale też np. długopisy, breloczki czy apteczki, co przyśpieszy organizację każdej kampanii marketingowej.