Dowiedz się, gdzie kupić maskę wielokrotnego użytku

Pandemia COVID-19, która opanowała cały glob, na skroś przeistoczyła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania różnych środków, które mają chronić nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu bądź banku, gdzie zwykle przebywamy w większym skupisku ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa zakładać na nos oraz usta ochronną maskę. Co natomiast zrobić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Wytrzymała maseczka wielorazowego użytku w postaci mini przyłbicy

Ci, którzy uważają materiałowe maski ochronne za niewygodne i mają trudności z oddychaniem podczas ich używania, powinny wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed zarażeniem patogenami tak samo jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa nos i usta, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są trwałość, komfort oraz nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być używana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy!) w wodzie z mydłem.

Mini przyłbica – dla osób starszych oraz astmatyków

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby w podeszłym wieku, cierpiące na astmę, starsze bądź aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą nakładać ochronne maseczki w trakcie wykonywania pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie nawet przez parę godzin nie jest uciążliwe. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co z pewnością docenią ludzie młodzi.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]