Skieruj się w to miejsce, jeśli interesuje Cię korzystna oferta gór zimą dla początkujących.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki pod opieką kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych liderów oraz przewodników znających na wskroś specyfikę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielących się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Dolomity oraz Alpy.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]