Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miast na Pomorzu – z niedużej rybackiej wioski powstałej w 1926 roku szybko przekształciło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą turystów i inwestorów. Chcesz spędzić wczasy w Trójmieście? Zobacz, co zwiedzić i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i pokoje w Gdyni

Jednym z najbardziej lubianych przez turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne okręty – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, restauracje i trasy spacerowe. W trakcie wakacji w Gdyni należy również pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z maluchami dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje apartamenty i mieszkania do wynajęcia, sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Pokoje gościnne w Gdyni – zalety

Pokoje gościnne zapewniają wynajmującym prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, odtwarzaczem DVD, a także czajnikiem, żelazkiem oraz deską do prasowania na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Oferta noclegów typu bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i smaczne posiłki w atrakcyjnej cenie.