Zamów armaturę kwasoodporną.

W domu w zupełności sprawdzi się armatura, która będzie wytrzymała na rdzewienie. W wielu sytuacjach niezbędne będą jednak znacznie lepsze właściwości metalu, z którego wykonana jest używana armatura. Jest tak między innymi w zakładach, gdzie wytwarza się towary z użyciem substancji żrących – jak nawozy oraz lakiery. By przenieść je w odpowiednie lokalizacje fabryki, należy wówczas użyć armatury pozwalającej na wykonanie instalacji wytrzymałej na działanie substancji żrących. Na szczęście na rynku kupimy mnóstwo produktów, z którymi okaże się to możliwe. Z czego więc wyprodukowana jest armatura kwasoodporna? Które części dostępne są w ofercie wytwórców? Gdzie je kupić?

Armatura kwasoodporna – które elementy?

Na rynku dostępne są najróżniejsze elementy armatury kwasowej – między innymi krany, czwórniki, łączniki a także redukcje czy rozety. Bez względu na to, jakie są to elementy, kluczowe jest to, z którego materiału zostały wykonane. By zagwarantować stuprocentową wytrzymałość na wpływ kwasów, wykorzystuje się przede wszystkim odpowiednie typy stali nierdzewnej. Najczęściej armatura kwasoodporna wykonana jest więc ze stali kwasowej, którą produkuje się poprzez dużą domieszkę niklu oraz chromu. Opisywany materiał jest odporny na działanie różnych substancji o sile niższej niż kwas siarkowy.

Armatura kwasoodporna – znajdź online

Armaturę kwasoodporną można nabyć między innymi w zwykłych sklepach metalowych. To rozwiązanie ma niestety wiele minusów. Najważniejszym z nich są rzecz jasna wysokie ceny, które sprawiają, iż montaż kompletnej sieci może być dużym problemem. Oprócz tego nie za każdym razem znajdziemy tam modele, których potrzebujemy. Dlatego warto kupić armaturę kwasoodporną w sklepach online, bo te oferują nie tylko największy wybór części, lecz także zazwyczaj niższe ceny.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]