Kliknij w to miejsce, aby zlecić budowę domów drewnianych przeszklonych

Bardzo dużo osób marzy o posiadaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie przeważały domy w kształcie klasycznego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się również dużymi stratami energii. Teraz wygląda to w stu procentach inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy z drewna, które stanowią połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy wznoszone z drewna to aktualnie świetny przykład na to, jak doskonale można łączyć tradycyjny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach nazywa się również styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, balkon lub weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, chętnie stosują też inne nowatorskie materiały. Taki dom może być również energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę domu, polecają dobór odpowiednich okien i właściwie wykonane ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu podhalańskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można często w w jednej części Polski. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjalistom

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie jest proste. Dlatego najrozsądniej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a równocześnie będzie trwały i wygodny w użytkowaniu.

Siedziba:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]