Domy drewniane projekt. Uzyskaj więcej informacji.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowatorska technologia sprawia, że takie budynki nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale są również komfortowe. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako budynki całoroczne? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna budowa

Nowoczesne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Ludzie coraz częściej decydują się na wybudowanie takich posiadłości, gdyż posiadają one dużo atutów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Odchodzą także prace związane z betonowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy naturalne stają się coraz bardziej powszechne. To mieszanka nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Z jednej strony zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki innowacyjnym elementom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać architekta

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z organicznych komponentów, co sprawia, że w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewna osoby chorujące na uczulenia odczuwają znaczącą poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Ważnym walorem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można budować również poza sezonem, bo całość robót realizowana jest z pominięciem tynkowania. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]