Klasyczne okna drewniane są bardzo wytworne i funkcjonalne. Sprawdzają się w przypadku każdej konstrukcji – od zabytkowych nieruchomości po minimalistyczne lokale. Z jakich komponentów producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co stanowi o ich popularności?

Producent okien drewnianych – okna wyprodukowane z drewna krajowego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są projektowane z wykorzystaniem najnowszych metod, dzięki czemu charakteryzują się optymalnym współczynnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane prezentują się bardzo efektownie, posiadają opływowe kształty, klasyczne uchwyty. Mogą być wykonane zarówno z drewna miejscowego – np. sosny, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Okna drewniane są modne w naszym kraju, ponieważ łączą tradycyjne tworzywa z innowacyjnymi technikami.

Producent okien drewnianych – drewno jako element nietoksyczny

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia dźwiękochłonność oraz komfort. Prawdziwe drewno można samodzielnie konserwować, dzięki czemu jego trwałość jest znakomita. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również wytrzymałe drzwi, świetne do szlacheckich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent naturalny jest zupełnie bezpieczne dla środowiska, sprawdza się przy rekonstrukcji lokali mieszkalnych. Budując dom warto zatem wybrać szlachetne, wytrzymałe i harmonijne elementy drewniane.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]