Jedyna w swoim rodzaju oferta wynajmu szalunków Kraków

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, do której wylewany jest beton – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są z drewna, lecz spotyka się też konstrukcje zrobione z metalu, a czasem nawet plastiku. Innymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Niestety z uwagi na spore koszty nie zawsze ekipy budowlane mają swoje szalunki. Gdy będą niezbędne, mogą wszak po prostu je wynająć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to obecnie bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Kupno swoich szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest główną działalnością danej ekipy, dobrze rozważyć atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Przede wszystkim z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o komforcie, ponieważ trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować poważne koszty.

O czym wiedzieć przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Warto wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się solidne oraz funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, kiedy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze z kolei skorzystać z internetu, by sprawdzić, co o ofercie danego przedsiębiorstwa piszą wcześniejsi klienci.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]