Oferta sali na 18 urodziny w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Przeważnie w przypadku imienin, urodzin bądź różnych rocznic nie organizujemy żadnych przyjęć ze znajomymi oraz krewnymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Ale są takie ważne życiowe momenty, których należyte uczczenie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – zorganizuj jedyną w swoim rodzaju imprezę

Wraz z nadejściem 18 urodzin zachodzi dużo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa oddawać głos w wyborach, pić i nabywać napoje alkoholowe, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Jakkolwiek kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia wielkiej imprezy z przyjaciółmi. Można znowu urządzić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo różnić od innych? Oczywiście, że nie będzie. Dlatego lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Na ogół paru znajomych postanawia zorganizować razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz w tym samym czasie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę w plenerze? Wyszukaj salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

Lokal na 18 urodziny – wygląd pomieszczenia także jest ważny!

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli piją alkohol. Powinno się w związku z tym obowiązkowo zadbać o to, by osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Szałowy wygląd sali także jest niesłychanie ważny, żeby uczestnicy całkowicie oddali się klimatowi imprezy. Trzeba zatem postawić na lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie ścian zgodnie z podanych wytycznych, jak również optymalnie rozlokuje stoły z posiłkami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie doskonale sprawdza się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu nie tylko do charakteru imprezy, ale również do preferencji oraz zasobności portfela klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]