Dalsze informacje o usługach architekta Kraków na joannaklusak.com

Biuro projektowe świadczy zróżnicowany wachlarz usług – realizuje marzenia osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a potem czynnie pilnować przebieg robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych domów.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię nowatorskie, oryginalne projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje to między innymi pensjonaty, budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze i biura. Układ przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro architektoniczne może również opracować plan obszernych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]